logoUasba

header ukr

kubes

Використання інтелектуальної власності програми CIPA на території України

Міжнародна програма сертифікації CIPA була створена в рамках проектів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та інших міжнародних донорів.

Іспити за програмою почали проводити на території колишнього СРСР з 1997 року, а в Україні - з 2002 року. По закінченні роботи донорських проектів в Україні, правонаступником за всіма видами інтелектуальної власності і, частково, майнового комплексу проектів у 2007 році стала ГО «Екзаменаційна мережа CIPA в Україні» (СIPAEN- UA). Оформлення отримання Екзаменаційної мережею міжнародної технічної допомоги здійснювалося через Міністерство економіки України відповідно до Міждержавної угоди про технічну допомогу між США та Україною.

База даних CIPAEN-UA «Iспіті» зареєстрована в належному порядку у Держреєстрі (Свідоцтво Серія АА №063330), дата держреєстрації: 11.07.2013, номер запису в Держреєстрі: 61895, зареєстрований співрозпорядник (крім CIPAEN) - ТДВ UEnet.

Позначення (товарні знаки) - найочевидніший і простий вид зареєстрованої інтелектуальної власності. В українській юрисдикції Екзаменаційна мережа (CIPAEN-UA і дочірнє підприємство ТДВ UEnet) володіє великим числом товарних знаків, пов'язаних із здійсненням програми CIPA.

Перелік тільки деяких захищених товарних знаків, використовуваних Екзаменаційною мережею і партнерами (професійними об'єднаннями УАСБА і ФАБФ АПКУ):
- CIPA (графічний товарний знак, номер міжнародної реєстрації 877380A);
- CAP - Сертифікований бухгалтер-практик (свідоцтво держреєстрацію №67789, номер міжнародної реєстрації: 934389);
- CAP (свідоцтво держ.реєстрацію №181738);
- CAP / CIPA (свідоцтво держ.реєстрацію №67788, номер міжнародної реєстрації: 934388);
- DipFA (свідоцтво держ.реєстрацію №193999, номер міжнародної реєстрації: 1201252);
- DipFM (свідоцтво держ.реєстрацію №194000 , номер міжнародної реєстрації: 1200223);
- DipMA (свідоцтво держ.реєстрацію №194001, номер міжнародної реєстрації: 1200221);
- DipIFRS, ДіпМСФО, ДіпМСФЗ (свідоцтва держ.реєстрацію №193519 №193868 і №193867);
- CIPAEN (номер міжнародної реєстрації: 880928A).

ГО «Екзаменаційна мережа CIPA в Україні»(СIPAEN- UA) в рамках підписаного договору про передачу інтелектуальної власності надала УАСБА ліцензію (невиключні права) на використання вище перерахованих торгових марок та передачу прав на їх використання акредитованим провайдерам.

Детальніше про акредитацію провайдерів дивіться тут: http: / /uacaa.org/akreditatsiya-provajderiv-cipa

У свою чергу, УАСБА уклала з акредитованими провайдерами акредитаційний договір, в якому передаються права на використання торгових марок в процесі навчання.

Перелік акредитованих провайдерів: www.uacaa.org/akreditatsiya-provajderiv-cipa/perelik-akreditovanikh-provajderiv

Передані акредитованим провайдерам права на торговельні марки можуть бути використані для позначення наступних послуг, які надаються на території України:
- навчання та тренінги з підготовки до складання іспитів за екзаменаційною програмою СІРА;
- видання і підготовка навчальної літератури для підготовки до здачі іспитів за екзаменаційною програмою СІРА;
- видача, згідно з правилами сертифікації, сертифікатів САР або СІРА учасникам організованих і проведених екзаменаційною мережею іспитів за програмою СІРА.

Детальніше про торгові марки:
http://www.capcipa.ua/ru/about_logo_cipa

Таким чином, можна констатувати, що УАСБА, CIPAEN-UA та акредитовані провайдери повністю захищені з точки зору використання інтелектуальної власності програми CIPA на території України.

Please publish modules in offcanvas position.